Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Tagi

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tynkarz/murarz

Tynkarz/murarz

 PDF
Telefon: 146351520

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Tynkarz/murarz

Miasto/a:
 Mysłowice
 Rybnik i powiat
 Zawiercie i powiat
praca Niemcy

Niemiecka firma Göritz Putz poszukuje pracowników na stanowisko Tynkarz/Malarz

Prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Nr referencyjny: 1343

Miejsce pracy: Am Junkernberg 8, 36282 Hauneck
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: tynkowanie wewnętrzne, tynkowanie zewnętrzne, malowanie itp.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w tynkowaniu i malowaniu
- dobra organizacja czasu pracy, dokładność
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 12.85-16.00 €/h brutto
- praca w wymiarze 41 h tygodniowo, od grudnia do marca w wymiarze 38 h tyg.
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Podziel się