Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Ogrodzeń

Monter Ogrodzeń

 PDF
Telefon: 146351520

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Monter Ogrodzeń

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Cieszyn i powiat
 Kłobuck i powiat
praca Irlandia

Irlandzka firma The Fencing People zatrudni pracowników na stanowisko Monter ogrodzeń

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 1321

Miejsce pracy: Oakfield Demesne, Raphoe, Lifford PO, Co Donegal
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: wznoszenie ogrodzeń przydrożnych, ogrodzeń zabezpieczających teren firmy,
ogrodzeń rolniczych, ogrodzeń mieszkalnych.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- posiadanie certyfikatu Safepass i Manual Handling lub ich odpowiedników
- sumienność, odpowiedzialność
- zręczność manualna i sprawność fizyczna
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 10.50-12.00 €/h brutto (w zal. od długości zatrudnienia)
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 100 € tygodn.)
- praca w wymiarze 40 h tygodniowo
- szkolenie wstępne
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20