Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tynkarz Praca

Tynkarz Praca

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Tynkarz Praca

Miasto/a:
 Mikołów i powiat
 Mysłowice
 Piekary Śląskie
praca Anglia

Firma Dandara Jersey Ltd zatrudni do pracy pracowników na stanowisko Tynkarz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1044

Miejsce pracy: Spectrum House, Gloucester Street, St Helier, Jersey, JE2 3DB
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: tynkowanie na budowach (tynki maszynowe zewnętrzne).

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w tynkowaniu na terenie Wielkiej Brytanii
- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność pracy w zespole
- ważny paszport, zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: do ustalenia z pracodawcą (w zal. od doświadczenia i umiejętności)
- przewidziane dodatki do wynagrodzenia (premia od wypracowanego zysku)
- wypłata co tydzień na konto pracownika
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- zapewnione narzędzia
- praca w wymiarze 49.5 godz. tygodniowo
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20