Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Stolarz Anglia

Stolarz Anglia

 PDF
Telefon: 146351520

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Stolarz Anglia

Miasto/a:
 Cieszyn i powiat
 Jastrzębie-Zdrój
 Żywiec i powiat
praca stolarz

Angielska firma Richstone Properties zatrudni pracownika na stanowisko Stolarz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1062

Miejsce pracy: 118 Priory Lane, SW15 5JL Londyn
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: instalowanie stolarki wykończeniowej, m.in. listwy przypodłogowe, ościeżnice, architrawy, gzymsy, listwy dekoracyjne, instalacja drzwi i schodów, instalowanie zawiasów, zamków i klamek w drzwiach/oknach, układanie podłogi drewnianej.

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w pracy w wybranym stanowisku
- zręczność manualna
- sprawność fizyczna
- status settled/pre-settled

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 9.50-11.50 £/h netto
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje 1-2 osobowe)
- zwrot kosztów podróży oraz testu na covid
- pracę przez 6 tygodni, następnie 1 tydzień w kraju
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20