Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk Przemysłowy

Elektryk Przemysłowy

 PDF
Telefon: 14 635 15 20

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk Przemysłowy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim
 Siemianowice Śląskie
 Tarnowskie G. i powiat
Dla naszego kontrahenta z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko Elektryk Przemysłowy

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0899

Miejsce pracy: Bad Dürkheim, Bischofsheim, Gommern, Gelsenkirchen, Lindern
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: konserwacja i naprawa obiektów produkcyjnych, utrzymanie obiektów produkcyjnych, rozwiązywanie problemów z automatycznymi urządzeniami produkcyjnymi, monitorowanie elektrycznych i pneumatycznych systemów sterowania i zasilania, testowanie systemów i sprzętu roboczego zgodnie z VDE 701/702, przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i instrukcji pracy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2200-2400 € brutto
- przewidziane dodatki do wynagrodzenia (dod za prace zmianową, za prace w święta)
- praca na 3 zmiany
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Podziel się