Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Oklejania Pojazdów W Banery Reklamowe

Pracownik Oklejania Pojazdów W Banery Reklamowe

Dla naszego kontrahenta z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik oklejania pojazdów w banery reklamowe

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0840

Miejsce pracy: Paderborn
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: obklejanie pojazdów, mocowanie folii reklamowych na pojazdach klienta, doradztwo dla klientów.

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- umiejętność pracy w zespole
- kreatywność, umiejętności rzemieślnicze
- niezależność, elastyczność i niezawodność
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowa o pracę na warunkach niemieckich z agencją pracy tymczasowej
- WYNAGRODZENIE: od 10.15 €/h brutto
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój dwuosobowy; 7,00€ za dobę)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

 PDF
Telefon: 14 635 15 20

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Oklejania Pojazdów W Banery Reklamowe

Miasto/a:
 Myszków i powiat
 Poza województwem Śląskim
 Siemianowice Śląskie

Podziel się