Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Od Zaraz Na Kontroli Jakości - Ruda śląska - Zadzwoń!

Praca Od Zaraz Na Kontroli Jakości - Ruda śląska - Zadzwoń!

 PDF
Telefon: 725 253 171

Tagi:   Praca Od Zaraz Na Kontroli Jakości - Ruda śląska - Zadzwoń!

Miasto/a:
 Ruda Śląska
Praca w Rudzie Śląskiej

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Nasza oferta:
• Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace pod zakład klienta,
• Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki oraz premie frekwencyjne,
• Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia ),
• Parking w miejscu pracy,
• Praca w systemie 3 zmianowym,
• Ubezpieczenie NNW,

Twoje obowiązki:
• Kontrola wizualna komponentów
• Proste prace magazynowe

Nasze oczekiwania:
• Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w branży Automotive,
• Szukasz stałego zatrudnienia
• Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę

Masz pytania?
Zadzwoń pod numer 725 253 171 bądź wyślij sms o treści „RUDA” – oddzwonimy z ofertą.

Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona