Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Hydraulik/pomocnik Hydraulika - Austria

Hydraulik/pomocnik Hydraulika - Austria

 PDF
Telefon: 538196738, 123591003

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   hydraulika
   pomocnik hydraulika
   praca w Austrii

Miasto/a:
 Chorzów
 Cieszyn i powiat
 Żywiec i powiat
Poszukujemy hydraulików do Austrii.

Firma SACHSE Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r.
Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia-Nr certyfikatu: 5950

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik/pomocnik hydraulika
Miejsce pracy: Austria (Tyrol)

Obowiązki:
- hydraulika budowlana,
- praca na dużych budowach oraz mieszkania.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub techniczne,
- doświadczenie zawodowe potwierdzone świadectwami pracy,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego,
- prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:
- austriacką umowę o pracę oraz ubezpieczenie zagraniczne,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dzienną dietę,
- możliwość otrzymania zaliczki,
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie przez firmę,
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,
- opieka koordynatora z Polski,
- regularne zjazdy do Polski,
- pracę na dłuższy okres czasu.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV wraz dokumentami potwierdzającymi doświadczenie zawodowe na adres mailowy: krakow@sachse.pl, tel. 12 359 10 03, kom. 538-196-738.